Магазини «Пасіка»:
місто Рівне:
вул. Гетьмана Полуботка, 4
магазин «Пасіка»
вул. Гагаріна, 16,  ТРЦ "Чайка"
павільйон меду «Пасіка»
місто Луцьк:
вул. Сенат. Левчанівської, 13
продовольчий ринок,
павільйон меду «Пасіка»
місто Костопіль:
ТЦ «Квадрат», відділ «Пасіка»
місто Дубно:
вул. Замкова, 24
ринок "Козацький", павільйон

Графік роботи магазинів:    щодня з 9.00 до 18.00 
без вихідних 

За п’ятнадцять років рівняни звикли ходити по мед до магазину «Пасіка», що біля центрального ринку, на вулиці Полуботка, 4. Тут, як на справжній пасіці, гарно пахне медом. Щоб допомогти вибрати мед до вподоби, його обов’язково дадуть скуштувати. А ще завжди розкажуть про лікувальну дію кожного сорту. Лісовий, багатоквітковий, травневий, акацієвий, гречаний, соняшниковий, ріпаковий, і навіть із «золотої лози» – золотарника, з вишні, з каштанів - багато сортів меду сюди привозять із усіх куточків України. Різний на смак і на колір, мед у «Пасіці» завжди добрий і тільки натуральний – отриманий трудівницями-бджолами з нектару квітів. Оскільки мед на базарах дорогий, і без лабораторії його майже неможливо перевірити, «Пасіці» покупці довіряють більше, адже ми, на відміну від заїжджих торговців, завжди на місці. Не тільки мед, а й пилок, пергу, прополіс, віск, бджолине маточне молочко та інші цілющі продукти бджолярства купують рівняни в «Пасіці»
ЯК ЗБЕРІГАТИ МЕД

Мед активно вбирає в себе вологу та сторонні запахи, тому, щоб не втрачався аромат та не абсорбувалися (не всмоктувалися) волога та сторонні запахи, зберігати мед потрібно при температурі менше +10°С (краще при +4°С) при відносній вологості повітря не більше 60% у щільно закубреній тарі.

Не заповнюйте тару медом більше, ніж на 95% її повного об’єму.

Не зберігайте мед на балконі, у верхній шафі біля плити, на підвіконні, у гаражі: найкраще місце для меду - нижні полиці холодильника, сухий без запахів льох або підвал.

Не тримайте мед на морозі; оберігайте від прямих сонячних променів, не нагрівайте мед до температури вище за +40°С.

 КРИСТАЛІЗАЦІЯ МЕДУ — ОДНА З ОЗНАК ЙОГО ВИСОКОЇ ЯКОСТІ!

З часом більшість українських медів (окрім акацієвого, шавлієвого) кристалізується.
Кристалізація може бути крупнозернистою, дрібнозернистою і салоподібною. Доброякісний мед завжди дає хорошу, щільну і рівномірну кристалізацію по всій його висоті, яка пояснюється вмістом великої кількості плодового цукру - фруктози (левулези). Кристалізація не впливає на якість меду, всі його поживні властивості зберігаються.
Ознакою гарної якості меду є його висока в'язкість - густота, вона залежить від вмісту в меді декстринів, колоїдів, сахарози і води. Різні співвідношення цих складових частин і визначають ступінь в'язкості. З підвищенням температури в'язкість меду знижується.

Мед при температурі +10 ° робиться настільки густим, що його важко переливати.

ЯК СПОЖИВАТИ МЕД

Вживати мед потрібно регулярно, з профілактичною метою у маленьких дозах. Органічні кислоти, які входять до складу меду, нормалізують рефлекторні реакції слино- і жовчовиділення, тому не ковтайте мед одразу.
Порцію меду розсмоктуйте у роті маленькими дозами, немов цукерку–льодяник, щоб він максимально засвоївся слизовою рота та гортані. Після цього, але не раніше ніж через 15—20 хвилин, потрібно випити міцного чаю, краще квіткового, наприклад, ромашкового.

Мед можна вживати і у вигляді розчинів у теплій або холодній воді з соками, чаєм, молоком тощо, але ефективність (користь) буде меншою. Дітям мед систематично додають у молоко, кашу і т. д. у невеликих дозах.
Стільниковий мед (воскові кришечки з медом) жуйте якомога довше — додатково укріплюються ясна, очищуються зуби.

Бджолиний мед - ні з чим не зрівняний за харчовим та цілющими властивостями продукт, це справжнє диво природи, її великодушний дарунок. Він вміщує більшість елементів таблиці Менделєєва, насичений амінокислотами, біологічно активними сполуками, незамінний продукт харчування. Мед унікальний і як медикамент, що успішно витримав тисячолітні випробування на нешкідливість. З лікувальною метою він використовувався в усі часи і всіма народами.

Про цілющі властивості продуктів бджільництва було відомо ще з найдавніших часів.  

У папірусах Еберса, складених медиками Стародавнього Єгипту у 1700 році до н. е., була дана детальна характеристика і рекомендації застосування меду, воску, прополісу для лікування ран, опіків, виразок, запалень очей та інших захворювань.

У ІХ сторіччі до нашої ери в Єгипті учням давали мед для прискорення фізичного і розумового розвитку і більш повного прояву їхніх талантів. Використовували мед і для збереження жіночої краси.

В Індії уже 5—7 тисяч років тому були добре відомими лікувальні властивості меду і прополісу.

У Стародавньому Китаї не лише використовували мед як лікувальний засіб при низці захворювань, а й успішно лікували бджоловжаленнями.

Древні племена інків понад чотири століття тому використовували прополіс при запальних процесах.

Перший римський педіатр Сорон Ефеський (ІІ ст. до н. е.) давав мед для лікування захворювань печінки і шлунка та прискорення загоєння ран і виразок.

У своїй праці Materia medica лікар Діоскорид (І ст. до н. е.) рекомендував мед при лікуванні туберкульозу та інших захворювань легенів.

Гален (І ст. до н. е.) розробив цілу низку рецептів з меду і лікувальних трав і винайшов кольдкрем — відому досі охолоджувальну мазь на основі бджолиного воску.

Знаменитий Авіценна (980—1037 рр.) був переконаний, що мед продовжує життя людей, надає бадьорості, зберігає молодість, відновлює пам'ять і поліпшує травлення.

Слов'яни ще в язичницькі часи застосовували мед з лікувальною метою, а дим прополісу вдихали при кашлі і захворюваннях легенів.

Євпраксія, онука Володимира Мономаха, написала медичний трактат, один розділ якого присвячений цілющим властивостям меду.

 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola