Література для бджолярів і широкого кола читачів

Література для пасічників

 В наших магазинах «Пасіка» завжди можна отримати хорошу пораду і настанови по утриманню бджіл та знайти всі книжні новинки і корисну спеціалізовану літературу по бджільництву, бо наша мета –  квітуча, здорова, медова Україна, тому раді допомогти всім пасічникам нашого регіону достойно вести пасічну справу.

А ще у цих магазинах пропагується здоровий спосіб життя, можна отримати повну інформацію про лікувальну дію продуктів бджільництва, придбати спеціалізовану літературу про цілющі властивості меду, пилку, перги, прополісу, воску, маточного молочка та інших бджолопродуктів.

Бджолина аптека. Усе про лікування медом та ужаленням бджолами
«Бджолина аптека. Усе про лікування медом та ужаленням бджолами»
Священик Олександр Лазебний
– 384 с.,  2007 р.

Нині все більше людей повертається до лікування захворювань нетрадиційними методами, що пройшли перевірку століттями. До одного з таких унікальних методів відноситься
апітоксинотерапія - лікування бджолиною отрутою.
Приведені рецепти лікування продуктами бджільництва.
«Розведення й утримання бджіл. 1000 корисних порад»  - Данилюк І.
«Розведення й утримання бджіл. 1000 корисних порад» 
- Данилюк І. - 246 с., 2012 р.

У довіднику детально розповідається про виготовлення бджільницького інвентарю, облаштування пасіки, придбання пакетних бджіл, формування сильних бджолосімей, селекцію бджіл. Увагу приділено річному циклу бджільницьких робіт, методам підготовки бджіл до збирання нектару, відкачуванню меду.

Настольная книга пчеловода Н.Тіхомірова, 512 с., 2008 р.

Рекомендації з організації пасіки, виготовленню і ремонту пасічного реманенту й будівель, створенню кормової бази, по плануванню, контролю й обліку виробничо-господарської діяльності на пасіці. Наведені відомості про утримання і розведення бджолиних сімей, заходи боротьби з хворобами бджіл, технологія виробництва різних продуктів бджільництва і їх застосуванню.

«Болезни и вредители пчел»

У довіднику представлений докладний опис хвороб і шкідників бджіл, способів оздоровлення бджолиних сімей. Він допоможе встановити причини хвороби, поставити правильний діагноз і провести на пасіках відповідне лікування й санітарно-гігієнічні заходи. Містить рекомендації досвідчених пасічників, корисну інформацію. Для початківців і пасічників зі стажем.
Секрети сучасного бджільництва у запитаннях та відповідях

Секрети сучасного бджільництва
у запитаннях та відповідях
– 320 с., 2007 р.

Практичні поради бджолярам-початківцям в питаннях розведення бджіл і організації високоефективного медозбору, захист бджолиного рою від хвороб і шкідників, облаштуванняпасіки, вживання й використання продуктів бджільництва.
«Мінівуликотерапія. Біотерапія бджолами»

«Мінівуликотерапія. Біотерапія бджолами»

Ю.Н. Солоденко, I.P. Григорчук, М.М. Гевелюк - 7 с., 2014 р.

В брошурі докладно розповідається про конструкцію зручного переносного апіконтейнера та про методику застосування мінівуликотерапії при різних захворюваннях.
Для широкого кола читачів.

Пчеловедение в XXI веке Л.А.Велигура
«Пчеловедение в XXI веке"
Л.О. Валігура - 439 с.,
2013 р.

Книга розкриває нові підходи до бджільництва, перехід на інтенсивні технології утримання бджіл, оздоровлення бджіл без медикаментів. Окремий розділ «Восковая комната» присвячено оздоровленню людини.
Здоровье на крыльях пчелы
«Здоровье на крыльях пчелы»  
Т.Полєнова - 640 с., 2009 р.

Народна медицина: лікування медом і бджолопродуктами буквально всіх хвороб. Адже набагато ефективніше лікуватися натуральними засобами, ніж чекати миттєвої допомоги від синтетичної фармакологічної продукції.
500 советов пчеловоду
«500 советов пчеловоду» - Профессионалы рекомендуют
- 256 с., 2013 р.

Бджільництво - наука давня і складна, і навіть пасічнику зі стажем знайдеться, в чому вдосконалюватися. Практичні поради по утриманню бджолиних сімейї, лікуванню хвороб бджіл, збору корисних бджолопродуктів.
Современное пчеловодство для семьи и заработка
«Современное пчеловодство для семьи и заработка»
- Білик Е. - 224 с., 2013 р.

Бджільництво - це не тільки здоровий відпочинок, а й реальний заробіток. Мед та інші продукти бджільництва завжди користуються попитом і лікують багато хвороб. Поради досвідчених фахівців
як організувати власну пасіку і успішно працювати на ній.
Лікувальна сила меду
«Лікувальна сила меду, прополісу, пилку та інших продуктів бджільництва»
- Роземарі Борт - 96 с., 2015 р.

Книга розповість, як за допомогою меду зміцнити здоров’я і імунітет - прості рецепти використання продуктів бджільництва для лікування і профілактики, особливості різних видів меду, а також про те, як застосовувати медові компреси, аплікації, мазі, настоянки, щоб надовго зберегти здоров`я і молодість!
Великий сучасний довідник бджоляра
«Великий сучасний довідник бджоляра»
Білик Е. - 528 с., 2016 р.

Докладні відомості про життя бджолиної сім’ї, облаштування пасіки, сезонні пасічні роботи, про боротьбу із хворобами і шкідниками бджіл, одержання меду та інших цінних продуктів бджільництва, враховано останні тенденції сучасного бджільництва. Корисна як початківцям, так і досвідченим бджолярам.
Календар бджоляра
«Календар бджоляра»
- 240 с.,  2006 р. 

Видання про помісячне виконання робіт на пасіці й створення кормової бази для бджіл. Читач знайде у книзі детальний опис робіт на пасіці, біологічну характеристику медоносних рослин, рекомендації щодо кочівлі пасік і багато іншої корисної інформації.
Пчела и пиявка лечат
«Пчела и пиявка лечат» - Методи, які дійсно допомагають!
- 288 с., 2015 р.

Застосування здавна відомих нетрадиційних способів лікування. Мед, маточне молочко, прополіс, бджолина отрута мають цілющі властивості і рекомендуються при більшості недуг. Постановка п'явок рекомендована при різних захворюваннях серцево-судинної системи.
Сучасний словник-довідник бджоляра 6000 корисних порад
«Сучасний словник-довідник бджоляра» - 6000 корисних порад бджолярам-любителям та професіоналам
Білик Б. - 704 с., 2006 р.

Словник-довідник уміщує не тільки пояснення термінів та ' понять, а й конкретні рекомендації щодо організації приватного бджільницького господарства. Матеріали розташовано в абетковому порядку, що полегшує пошук потрібної інформації.
Медоносная пасека
«Медоносная пасека»
- 1000 полезных советов -
М.Ю.Романова -
256 с., 2015 р.

У книзі детально описана технологія утримання, розмноження і лікування бджолиних сімей, докладні рекомендації щодо облаштування пасіки і викачування меду, корисні поради щодо лікування продуктами бджільництва. В книзі подані рецепти страв з медом.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
 
 
Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola