Препарати для оздоровлення на основі бджолопродуктів 

Апітерапія (лат. apis-бджола) - лікування хвороб із застосуванням продуктів бджільництва - найпопулярніший метод терапії, подарований природою, і водночас потужний засіб профілактики захворювань. Немає жодної галузі медицини, в якій би не застосовувалися продукти бджільництва - апіпрепарати. Препарати з бджолопродуктів, що включають мед, маточне молочко, бджолине обніжжя, прополіс, квітковий пилок, прополіс, використовуються для профілактики й оздоровлення організму, недопущення розвитку тяжких захворювань. При сумісній дії декількох бджолопродуктів у загальній композиції завдяки комплексній дії вони виявляють ефективність набагато сильніше, аніж кожний окремо, охоплюючи різні спектри обміну речовин.

Апіпрепарати на основі продуктів бджільництва доступні для кожного українця, зберігають і зміцнюють здоров'я нації.

Апіпрепарати для оздоровлення
Українська компанія «Апіпродукт» поєднала науково-дослідний підхід з віковими традиціями використання продуктів бджільництва і фітокомпонентів.
Натуральні препарати на основі корисних продуктів бджільництва і фітокомпозицій без втрати їх цінних біологічних якостей - в "Пасіці".
    МЕДОВІ КОМПОЗИЦІЇ
на основі бджолопродуктів
КОРОЛІВСЬКЕ ЖЕЛЕ - МАТОЧНЕ МОЛОЧКО, законсервоване в меді
"Королівське желе" - дуже ефективний загальнозміцнюючий засіб, особливо після тяжких операцій та перенесених захворювань. Попереджує старіння, зміцнює організм при загальній слабкості, має сильні антимікробні властивості і рекомендується при різних інфекційних захворюваннях, ангінах, гострих респіраторних захворюваннях, є регулятором артеріального тиску. Рекомендується застосовувати після хіміотерапії, при анемії, хворобах печінки, виразковій хворобі шлунку, для відновлення працездатності при перевантаженнях. У жінок в клімактеричний період знімає тяжкі і неприємні відчуття, підвищує лактацію у матерів, які годують немовлят.

АПІСВІТ - МАТОЧНЕ МОЛОЧКО, КВІТКОВИЙ ПИЛОК, ГУСТА ВИТЯЖКА ПРОПОЛІСУ в натуральному меді
Апісвіт - це поєднання основних продуктів бджільництва різного складу та властивостей. У цьому препараті маточне молочко знаходиться в тій же кількості, як і в "Королівському желе", а додатково внесені компоненти роблять "Апісвіт" універсальним продуктом, збагаченим вітамінами та мікроелементами квіткового пилку та унікальними природними бальзамами прополісної витяжки. "Апісвіт" має дуже сильні антимікробні властивості, за рахунок прополісу він знешкоджує грибки та віруси. Це натуральна профілактика грипу та інфекційних захворювань, стоматитів та інфекцій ротової порожнини. "Апісвіт" - натуральний антибіотик, який не завдає шкоди здоров’ю людини. Дуже ефективний "Апісвіт" для лікування хвороб верхніх дихальних шляхів, ангін, пневмонії та туберкульозу, бронхіальної астми, для запобігання та лікування запальних процесів.


АПІМОД  - МАТОЧНЕ МОЛОЧКО, КВІТКОВИЙ ПИЛОК, насичений ЕКСТРАКТ ЕХІНАЦЕЇ в натуральному меді
Комплекс продуктів бджільництва з екстрактом ехінацеї має імуногенні властивості, м’який тонізуючий вплив на організм та на нервову систему, як загальнозміцнюючий засіб, для лікування запальних процесів, неврозів, малокрів’я, атеросклерозу. Антибактеріальні властивості маточного молочка поєднані з бактерицидними властивостями ехінацеї і разом перемагають інфекційні захворювання в цілому організмі. "Апімод" покращує самопочуття, регулює артеріальний тиск, нормалізує основні функції організму, знімає втому, попереджує передчасне старіння.


МЕЛІСАН - КВІТКОВИЙ ПИЛОК + насичений ЕКСТРАКТ ЕХІНАЦЕЇ пурпурової в натуральному меді
Завдяки властивості ехінацеї до загоювання ран "Мелісан" знімає запальні процеси, тонізує роботу внутрішніх органів, допомагає при лікуванні виразки шлунку та підвищенні імунітету. Підтверджено вплив "Мелісану" на зникнення наростів, доброякісних новоутворень, фіброміоми матки.


ПРОПОЛІСНИЙ МЕД  -  ГУСТА ВИТЯЖКА ПРОПОЛІСУ  в натуральному меді
Прополісний мед вживають як бактерицидний та імуногенний препарат. Містить рослинні бальзами, смоли, органічні кислоти, флавоноїдні сполуки в унікальних природних поєднаннях. Застосовується для лікування інфекційних захворювань ротової порожнини, стоматитів, запалень ясен та виразок (тримати у роті до повного розчинення), сприяє загоюванню ран, опіків та згубно діє на патогенні мікроорганізми та грибки (накладати на рани у вигляді компресів).
Лікує захворювання верхніх дихальних шляхів, дієвий засіб проти кашлю, ангіни та грипу. Застосовується також при шлунково-кишкових захворюваннях, для загоювання виразки шлунку та 12-палої кишки.
Прополісний мед досить концентрований. Доза прийому для дорослого - 1 чайна ложка 2-3 рази на день, для дітей - на кожен прожитий рік - 1/20 від дози дорослого.ПОЛІСАН - ГУСТА ВИТЯЖКА ПРОПОЛІСУ + КВІТКОВИЙ ПИЛОК  в натуральному меді
"Полісан" також відноситься до прополісного меду, але він додатково збагачений квітковим пилком. Це дає змогу вживати не тільки флавоноїдні сполуки прополісу, але й пилку.
Препарат має підвищені антиоксидантні властивості, а також у ньому збільшена кількість вітамінів та мікроелементів.
Застосовуєтьсяпри шлунково-кишкових захворюваннях, для загоювання виразки шлунку та 12-палої кишки, лікує захворювання верхніх дихальних шляхів, дієвий засіб проти кашлю, ангіни та грипу.

МЕДОВІТ - ВІТАПЕКТИН
в натуральному меді
"Медовіт" рекомендується вживати людям, які працюють у несприятливих умовах, за наявності хронічних запалень - для виведення продуктів, які отруюють організм. Цей препарат допомагає печінці знешкоджувати токсини, важкі метали, чим відновлює її функції, він укріплює капіляри, поліпшує мозковий кровообіг та попереджує інфаркт міокарду. Вітапектин - патентована рослинна добавка на основі фруктового пектину з додаванням кверцетину (аналог вітаміну Р) та вітаміну С.
Препарат "Медовіт" дуже корисний і смачний (особливо для дітей) у вигляді коктейлю, який має консистенцію ріденького киселю. Для цього столову ложку "Медовіту" розчиняють в теплій воді або якомусь напої.ЗЕЛЕНИЙ МЕД  - СПІРУЛІНА
в натуральному меді
"Зелений мед" рекомендується як загальнозміцнюючий засіб при ослабленні організму, у весняно-зимовий період, після перенесених тяжких захворювань, операцій. Він чудово відновлює сили, поліпшує самопочуття, підвищує апетит у дітей. Вживається при захворюваннях печінки, шлунково-кишкового тракту, анемії. Спіруліна - водорость містить біологічно активні речовини, білок, який легко засвоюється, жирні кислоти та вуглеводи. У поєднанні з медом засвоєння всіх біологічно активних речовин спіруліни більш ефективне.
Оптимальна доза приймання спіруліни в "Зеленому меді"–  2 г на день.

БДЖОЛИНИЙ ХЛІБ - ПЕРГА ПАСІЧНА
Бджолиний хліб - один з найцінніших продуктів бджільництва, має дуже сильну оздоровчу дію: відновлює корисну мікрофлору кишківника, благотворно впливає на стан зору і серцево-судинної системи, поліпшує психічне самопочуття та працездатність. Препарат дуже багатий на калій у біологічній формі, яка по засвоєнню організмом не має рівних серед інших препаратів та рослинних добавок.


АДСОРБОВАНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО
Насичена поживна суміш - в ній присутні всі амінокислоти, понад 100 різних мінеральних сполук, вітаміни. Маточне молочко підвищує життєвий тонус (особливо у літніх, в післяопераційний період, хронічно втомлених і живуть в несприятливих екологічних умовах людей), нормалізує обмінні процеси, покращує вегето-судинну систему. Регулює роботу нервової системи, сприяє нормальному розвитку дитини, поліпшенню апетиту.
зниженню рівня холестерину в крові.
Стимулює кровотворну функцію, знижує рівень цукру і
холестерину в крові.
Покращує пам'ять, зір,п
ідвищує загальне самопочуття і життєвий тонус.


ОЛІЯ ОБЛІПИХОВА


Обліпихова олія - це справжнє джерело вітамінів, біологічно активних речовин і має протизапальну, відновлюючу, протимікробну, біостимулюючу властивість, підсилює вироблення ферментів підшлунковою залозою, і навпаки, знижує секрецію шлункового соку. Натуральний профілактичний засіб для зміцнення імунітету, оздоровлення серцево-судинної системи, покращує еластичність судин,  загальнозміцнюючий засіб.
 

ПИЛОК КВІТКОВИЙ 
Природний мультивітамінний комплекс, який повністю засвоюється організмом людини. Містить залізо, калій, мідь, кобальт, провітамін А, всі вітаміни В, вітамін Е, 28 мінеральних речовин.
Підвищує життєві сили організму, імунну систему. Стимулює відновлення пошкоджених тканин організму, в тому числі печінки, підвищує гемоглобін в крові, покращує роботу серця, зміцнює капіляри, знижує холестерин. Покращує фізичну і розумову активність, витривалість.
КОСМЕТИЧНІ КРЕМИ - АПІБАЛЬЗАМИ
БАЛЬЗАМ  ЗНЕБОЛЮЮЧИЙ 
та ПРОТИЗАПАЛЬНИЙ
Натуральний апіфітокомплекс: біло-блакитна глина, прополіс, бджолиний віск, рицинова олія, масло з виноградних кісточок, лаванда, буркун, перцева м'ята, календула, нирки берези, стевія. Поліпшує регенерацію тканин. загоєння травм, знімає болі в суглобах, попереку, м'язах, усуває набряклості і  гематоми.
БАЛЬЗАМ  РЕГЕНЕРУЮЧИЙ 
та ПРОТИНАБРЯКОВИЙ
Натуральний апіфітокомплекс, містить буркун лікарський, календула, бджолиний віск, рицинову олію, масло перцевої м'яти, лаванди, екстракт стевії. Знімає головний біль, мігрені Використовується при захворюваннях шкіри, серцево-судинної системи, розширенні вен, при отиті, гаймориті
БАЛЬЗАМ  АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ
Натуральний збалансований апіфітокомплекс, містить ялицеве масло, екстракт пагонів ялиці, смерековий дьоготь, бджолиний віск
Має протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну, знеболюючу і протиалергенну властивість.
ПРОФІЛАКТИЧНІ ПРЕПАРАТИ
  на основі квіткового пилку

ГАЛЕРЕЯ АДСОРБОВАНА

Природна фабрика речовин для підвищення і зміцнення імунітету. Містить гомогенат личинок воскової молі, трутневе молочко, бджолине маточне молочко, густа витяжка прополісу, настоянка глоду і софори, лактоза.
ЛАКТОВІТ  - таблетки з маточним молочком

Препарат має регулюючий вплив на нервову систему, що виражається в заспокоєнні та зніманні депресії, знімає втому, додає сили, поліпшує самопочуття

ЛАРИНОЛ
 
Чудодійний препарат, який подовжує молодість і активність
Містить трутневе молочко, бджолине маточне молочко, корінь аїру, лактозу.

ПОЛІКОР - таблетки з корінням та плодами рослин

Вживають за високої кислотності шлунку та печії, регулює виділення шлункового соку.

ПРОПОЛІС АДСОРБОВАНИЙ

Натуральний антибіотик без подальшого дисбактеріозу
Очищений від механічних сумішей та воску прополіс, лактоза.
ВІТАМІНЧИК

Таблетки з квіткового пилку зі смаковими добавками - натуральний полівітамінний комплекс, містить всі вітаміни та мікроелементи у формі, сприйнятливій для нашого організму.
ЗЕЛЕНІ МАННИ - пилок квітковий, спіруліна, еламін, інулін
"Зелені манни" містять всі вітаміни та мікроелементи, необхідні для нормального функціонування організму. Має лікувально-оздоровчий вплив на організм людини, регулює вміст цукру в крові, нормалізує травлення, поліпшує самопочуття та подовжує молодість.
АПІФІТОСИРОПИ З МЕДОМ
Фітосироп "БРУСНИЧНИЙ"

Профілактичний засіб для зниження кров’яного тиску і здорових суглобів, сприяє виведенню солей з суглобів, лікуванню подагри та остеохондрозу. Має протизапальний ефект.
Фітосироп "БУЗИНОВИЙ"

Профілактичний засіб для здорових нирок, сечового і жовчного міхура, зняття запалення.
Містить натуральний мед, квіти бузини
Фітосироп "ГІНКГО БІЛОБА"

Профілактичний засіб для здорових судин, покращує кровообіг, зміцнює судини. Природний антиоксидант.
Містить натуральний мед, екстракт гінкго білоба, екстракт шипшини
Фітосироп "ОЖИНОВИЙ"

Профілактичний засіб для здорових судин, зміцнює судини, зупиняє розвиток ракових клітин.
Містить натуральний мед, ягоди ожини
Фітосироп "КУЛЬБАБОВИЙ"

Профілактичний засіб для здорової печінки і жовчного міхура. Покращує обмін речовин. Знімає кишкові кольки, сприяє очищенню печінки і жовчного міхура, полегшує приплив і відтік жовчі.

Фітосироп "ХВОЙНИЙ"

Профілактичний засіб від кашлю, оздоровлення дихальних шляхів, бронхів і легенів.

Фітосироп  "ЧОРНИЧНИЙ"


Підсилює гостроту зору і знімає втому очей, покращує кровообіг сітківки ока.
Покращує травлення і обмінні процеси в організмі.
Фітосироп "ШИПШИНОВИЙ"

Сприяє підвищенню імунітету і стійкості організму до застуд, збагачує організм вітаміном С.
Позбавляє від синдрому хронічної втоми, зміцнює кровоносну систему.
Фітосироп "ЕХІНАЦЕЯ-ХВОЙНИЙ"
Профілактичний засіб для зміцнення імунітету
Підвищує імунітет і здатність організму протистояти різним простудним захворюванням.
Ефективний засіб від кашлю, зміцнює бронхи і легені.
БАЛЬЗАМИ ЛІКУВАЛЬНІ

БДЖОЛИНИЙ БАЛЬЗАМ

Містить екстракт бджолиного підмору, екстракт ехінацеї,  маточне бджолине молочко, гомогенат личинок трутнів, квітковий пилок, густа витяжка прополісу, для зміцнення стінок судин, сприяє кровотворенню.

БАЛЬЗАМ «ГАЛЕРИН»

Містить екстракт з личинок воскової молі, настоянку календули, бджолине маточне молочко, квітковий пилок. Для лікування бронхітів, пневмонії, бронхіальної астми, туберкульозу, підвищує імунітет.

"БДЖОЛИЧ" БАЛЬЗАМ

Поліпшує кровообіг судин і мозку, розсмоктуванню рубцевих тканин,  нормалізує тиск, зміцнює стінки судин, покращує мікроциркуляцію, знижує тромбоутворення, підвищує імунітет.

ЕКСТРАКТ
ПРОПОЛІСУ водний
 
Містить цінні водорозчинні вітаміни і флавоноїди, органічні кислоти, мікроелементи, компоненти квіткового пилку. Має бактерицидні, протипухлинні та антиоксидантні властивості. Ефективний при застуді, грипі, ангіні, знімає больові синдроми, відновлює організм

ГУСТА ВИТЯЖКА
ПРОПОЛІСУ
 
Прополіс має бактерицидні, бактеріостатичні, протипухлинні та антиоксидантні властивості. Ефективний при стоматитах, знімає больові синдроми, відновлює організм

ПРОПОЛІСНА ОЛІЯ
 
Цілюща олія для зняття запалень в організмі, відновлює тканини і слизові, відновлює тканини і слизові.пригнічує ріст пухлин, сприяє загоєнню ран, виразок, опіків, ерозій, тріщин прямої кишки, вушних запалень.
ГЕЛЬ для СУГЛОБІВ І ВЕН ОХОЛОДЖУЮЧИЙ З ПОДАГРОВИМ ДЕРЕВОМ «OvisOlio» Овече Масло 

Для профілактики та комплексного лікування венозної недостатності, варикозного розширення вен, захворювань суглобів. Б
лаготворно впливає на стан і роботу венозних судин і суглобних з’єднань, нормалізує венозний кровообіг, поліпшує кровопостачання суглобового з’єднання та м’язів ніг, сприяє зміцненню та підвищенню еластичності стінок кровоносних судин, зменшенню проникності і ламкості капілярів, запобігає утворенню на стінках кровоносних судин холестеринових бляшок, нормалізує в’язкість і згортання крові, запобігаючи  утворенню тромбів і спазмів кровоносних судинах, має протинабрякову дію.
Регулярне застосування гелю для ніг OvisOlio попереджає відкладення солей, ефективний засіб профілактики подагри, запобігає появі на шкірі гематом і характерних для венозної недостатності і варикозного розширення вен «судинних зірочок» , усуває відчуття оніміння у нижніх кінцівках, а овече і касторове масло в поєднанні з олією чайного дерева живлять, пом’якшують, зволожують шкіру ніг, підвищують її пружність і еластичність.

ГЕЛЬ ДЛЯ СУГЛОБІВ З ПРОПОЛІСОМ ТОНІЗУЮЧИЙ  «OvisOlio» Овече Масло 

Надає комплексний благотворний вплив на структуру опорно-рухової системи; заспокоює при запаленнях суглобів, стимулює активне відновлення пошкоджених хрящових тканин і волокон, нормалізує рухливість суглобів, поліпшуючи склад внутрішньосуглобової рідини, покращує еластичність тканин стінок судин і капілярів, втрачену з віком, уповільнює їх старіння, активізує кровообіг в області суглоба, нормалізує порушення роботи суглобів при вивихах, розтягненнях, ударах.
Комплексний препарат на основі овечого масла(ланоліну), прополісу і екстрактів лікарських рослин - джерело поживних речовин, необхідних для загоєння травматичних ушкоджень, підвищує імунітет і допомагає організму самостійно і в короткі терміни впоратися з травмою,  підвищує м'язовий тонус і відновлює еластичність зв'язок суглобів.
БАЛЬЗАМИ КОСМЕТИЧНІ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ на основі бджолопродуктів
Виробник: ФОП Макаренко Л.О., м. Київ, Україна

МАЗЬ «ЖИВИЦЯ»

Мазь «Живиця»  містить соняшникову олію, бджолиний віск, рослиний екстракт і хвойну живицю, яка глибоко проникає в підшкірні тканини. Діючі речовини мазі обумовлюють протизапальні, протимікробні, свербіжозаспокійливі, протинабрякові та болетамувальні властивості. З прадавніх джерел відомо, що засоби із вмістом хвойних живиць застосовувалися в народі для зцілення ушкодженної шкіри: ранах, виразках, тріщинах, опіках, обмороженнях, обвітрюваннях, попрілостях, пролежнях, укусах комах, гнійничкових та застудних висипах; також змащували при звихах, розтягненнях сухожилків, забиттях, запаленнях кісткової тканини, гаймориті, маститі, геморої, тріщинах ануса, затримці та болісному сечовиділенні, запаленні придатків, ерозії; розтиралися при втомленності ніг, застудах, болях у попереку, м’язах і суглобах. Мазь «Живиця» покращує кровообіг шкіри, відновлює її пружність, знешкоджує шкідливу мікрофлору, гальмує виникнення зморшок. 

30 г / 25 грн

БАЛЬЗАМ «АСКВАМА»

Бальзам «АСКВАМА» складається  із живичного і рослинного екстрактів та нафтопродуктів.

Оздоровча дія нафти пояснюється наявністю специфічних вуглеводнів, близьких за структурою до  органічних сполук, життєво необхідних для нормальної роботи клітин організму. Її складові речовини, за своїми властивостями та дією близькі до рослинних.

В давнину оздоровчі властивості нафти широко застосовувалися  при гоєнні ран, трофічних виразках, екземах, грибкових ураженнях, коростах, вугревих висипах, гематомах, пролежнях, варикозі, стригучому та  чешуйчатому лишаях або псоріазі.  Якщо в нормі оновлення клітин  шкіри  відбувається за 28 діб то, при псоріазі недозрілі клітини шкіри нагромаджуються шарами один на одний, утворюючи бляшки.

Бальзаму «АСКВАМА» притаманні протизапальні, протимікробні, протиалергічні, свербіжозаспокійливі, болетамувальні, відновлюючі та нормалізуючі клітковий обмін властивості. Засіб допоможе при  багатьох  інших проблемах шкіри. Пропонується змащувати уражені ділянки шкіри 2 рази на день. 

30 г / 25 грн;  100 г / 75 грн

БАЛЬЗАМ «ОПІК»

Бальзам «Опік» природний, високо надійний гігієнічно-косметичний засіб по догляду за шкірою.
Виготовлений на основі кукурудзяної олії, бджолиного клею та воску. «Опіку» притаманні високі протизапальні, болетамувальні та протимікробні властивості. Бальзам швидко втамує біль, усуває запалення, гоїть уражену шкіру, відбілює темні плями, розгладжує зморшки та зупиняє дію шкідливої мікрофлори. Бальзам «Опік» швидко всмоктується шкірою та пом’якшує її, не викликає подразнень, має приємний природний запах. Пропонується для усунення наслідків сонячних опіків, гоєння мікротравм та інших ушкоджень шкіри.

30 г / 27 грн;

БАЛЬЗАМ «ЯЛИЦЕВИЙ»

Бальзам «Ялицевий» складається із рослинних олій, продуктів бджільництва та олії ялицевої. Йому притаманні протизапальні, протимікробні, капілярозміцнювальні, болетамувальні та пом’якшувальні шкіру властивості. Він сприяє очищенню та оновленню шкіри, нормалізації її капілярного кровообігу. З прадавніх часів засобами із вмістом ялицевої олії користувувалися для оздоровлення шкіри: закладали в ніс для попередження грипу та застуди; використовували як заспокійливий та снодійний засіб, змащуючи скроні перед сном; втирали при поперекових, міжреберних та шийних болях, а також болях у м`язах  і суглобах.

30 г / 25 грн;
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
 
 
Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola