НАТУРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ БДЖІЛЬНИЦТВА

Бджола — особлива комаха, яка живе на Землі понад 50 мільйонів років, харчується виключно нектаром і квітковим пилком. З нектару вона робить  мед, а з пилку - бджолине обніжжя і пергу. Вживаючи ці надзвичайно цінні натуральні продукти, людина набуває життєвої сили, довголіття, повертає здоров’я. Віддавна люди знають про цілющі  властивості  та  використовують для оздоровлення  продукти  бджільництва.  Оздоровляйтесь і Ви натуральними бджолопродуктами, отримуючи насолоду від вживання меду та бджолопродуктів !

Мед натуральний

Свіжий бджолиний мед — густа, прозора, ароматна, солодка рідина, забарвлення якої буває різним в залежності від сорту меду - від дуже світлого до буро-червонувато-коричневого.
Мед бджолиний виробляють із зібраного на рослинах солодкого соку - нектару. Виробленя меду починається рослинами і закінчується бджолами. Бджоли готують його, переробляючи зібраний квітковий нектар за активної участі своїх органів і ферментів.Мед забезпечує організм легкозасвоюваною енергією, що необхідна для перебігу всіх обмінних процесів. Мед володіє бактерицидною дією, покращує обмін речовин, прискорює регенерацію тканин, діє протизапально, антиалергійно і тонізуюче. Він нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, стимулює функції внутрішніх органів, попереджує склероз, активізує утворення еритроцитів, покращує живлення шкіри, нормалізує сон, стимулює захисні сили організму тощо. 

Якісний натуральний мед

Цінність меду

Такої кількості речовин, як у меді, більше немає у жодному продукті харчування. Це, в основному, прості цукри, у т. ч. глюкоза і фруктоза (до 80—85 %) , а ще вітаміни, білки і вільні амінокислоти, органічні кислоти, ліпоїди і біогенні стимулятори, флавоноїди тощо. У меді наявні всі макро- і мікроелементи, необхідні організму людини. Але найцінніша властивість меду, як дієтичного і лікувального продукту, полягає у тому, що всі речовини меду можуть бути повністю засвоєні організмом за допомогою набору ферментів (більше 10), які знаходяться безпосередньо у меді. Мікро- та макроелементи меду (залізо, мідь, марганець, магній, калій, кальцій, натрій тощо) за складом і кількісним співвідношенням близькі до крові людини. Також до складу меду входять органічні кислоти (яблучна, лимонна, молочна, щавелева, оцтова, янтарна) і фітонциди, що зумовлюють бактерицидні властивості продукту.

мед бджолиний
В магазинах “Пасіка” можна скуштувати та придбати мед різних сортів з усієї України: лісовий, багатоквітковий, травневий, акацієвий, гречаний, соняшниковий, ріпаковий, різнотрав'я та з золотої лози, відмінний на смак і на колір, якісний і натуральний.
Бджолопродукти
Мед, маточне молочко, бджолина обніжка, прополіс, віск, перга, пилок мають численні цінні цілющі властивості: протимікробні і противірусні, стимулюючі, імунобіологічні, протизапальні, десенсибілізуючі, андрогенні, радіопротекторні.

Пилок квітковий

Квітковий пилок продається у висушеному вигляді або у суміші з медом. Містить багато біологічно активних речовин і в суміші з медом полегшує роботу печінки, нормалізує ліпідний обмін, діяльність нервової системи, активізує захисні сили організму. Завдяки вмісту в пилку урсолової та інших 3-терпенових кислот, він має протизапальну, ранозагоювальну, кардіотонічну та протиатеросклерозну дії. Ферменти пилку впливають на обмінні процеси, регулюють біохімічні процеси.

Пилок квітковий

Квітковий пилок збирають робочі бджоли. Це єдине джерело білків, жирів вітамінів, мінеральних речовин, амінокислотдля бджіл. Квітковий пилок називають «вітамінною бомбою» і застосовують при відсутності апетиту, авітамінозі, хворобах шлунково-кишкового тракту та печінки. Він покращує самопочуття, підвищує тонус, посилює захисні сили організму.

Пилок квітковий ферментований (обніжжя бджолине)

Це зібраний та ферментований бджолами квітковий пилок. Містить всі необхідні для людини амінокислоти, багата гама вітамінів, ферментів, мікроелементів та фітонцидів, а також речовин гормоноподібної дії. Він містить всі амінокислоти, необхідні для організму, та 28 хімічних елементів: калію, заліза, міді, йоду, кобальту, ензимів. Фенольні речовини бджолиної обніжки мають протизапальні, антисклеротичні, жовчогінні властивості. Обніжка містить вітамін Р, який стабілізує дію вітаміну С, що зміцнює стінки кровоносних судин, покращує легеневі функції та стимулює кровотворення.

Бджолине обніжжя - пилок квітковий ферментований

Грудочки обніжжя можуть бути різного кольору в залежності від виду рослини-пилконосу: червоні — з груші, персика, кінського каштану; помаранчеві — з соняшнику і кульбаби; зелені — з липи, клена та горобини; золотисто-жовті — з шипшини, агрусу, гречки , дягелю і ліщини; коричневі — з еспарцету, лугового волошки, червоного і білого конюшини; фіолетові — з синяка і фацелії; білі — з яблуні та малини.

Перга бджолина —
«бджолиний хліб»

Перга бджолина

Цінність перги при лікуванні і профілактиці значно вища за пилок через багатший вміст, процес консервації і краще засвоєння організмом. Такої біологічної активності не має жоден натуральний продукт у світі. Квітковий пилок рослин, зложений у комірки стільників, утрамбований і залитий медом, без доступу повітря, піддається бродінню і перетворюється в новий продукт — пергу. В результаті цього процесу кількість білків і ліпідів зменшується, але зростає вміст молочної кислоти та вуглеводів. 

Перга - «бджолиний хліб»

Перга - «бджолиний хліб» - це унікальний продукт, виробляється бджолами в обмеженій кількості. Пергу неможливо штучно культивувати чи підробити. Зріла перга може зберігатися роками, майже не втрачаючи своїх поживних і цілющих властивостей. Перга максимально засвоюється організмом, вона підсилює дію живильних речовин, за рахунок чого нормалізується функціонування органів.

Ми раді, що наш мед додає здоров'я
Ми раді, що наша продукція додає здоров'я дорослим, і підростаючому поколінню - адже в магазинах "ПАСІКА" солодких ліків вистачить усім та надовго!
Про цілющі властивості продуктів бджільництва було відомо ще з давніх часів. 
Бджолиний мед - ні з чим не зрівняний за харчовим та цілющими властивостями продукт, це справжнє диво природи, її щедрий великодушний дарунок.
Одна чайна ложка натурального меду дає організму людини комплекс вітамінів на цілий день. І ніякі аптечні комплекси не можуть зрівнятися з природними, корисними властивостями меду!
світлий пахучий липовий мед

Маткове молочко

Маточне молочко («королівське желе») — продукт з перги та виділення верхньощелепних та підглоткових залоз молодих робочих бджіл, є високоенергетичним кормом маток і личинок у маточниках. Свіже молочко має консистенцію крему, колір — від ясно-кремового до ясно-жовтого, запах специфічний. У свіжому стані продукт нестійкий, вимагає переробки.
Маточне молочко -- дуже поживний і висококалорійний продукт. Воно багате на білки, жири, вітаміни, мікроелементи, ферменти. В склад білка маточного молочка входить близько 20 амінокислот, в тому числі і всі незамінні. Маточне молочко містить багато вітамінів: В1, В2, В6, В12, С, Н, РР та інші, а нікотинової кислоти і біотину в ньому в 12 – 16 разів більше, ніж в пилку рослин. В маточному молочці виявлений гонадотропний гормон, який активізує функції статевих залоз.

маточне, молочко, високоенергетичний корм маток і личинок
Маточне молочко -- один з найцінніших продуктів, який виробляють бджоли.

У складі молочка низка макро- і мікроелементів, амінокислот, гормони, ензими, органічні кислоти, вітаміни, а також інші біологічно активні субстанції. Препарати на базі маткового молочка дуже актуальні при лікуванні хвороб людей похилого віку, порушенні розвитку і гормонального балансу. Корисне для покращання обміну речовин і процесів відновлення тканин. Забезпечує швидкий приріст маси тіла, підвищує життєдіяльність і регулює кров’яний тиск. Рекомендоване для реабілітації після тяжких хвороб і хірургічних операцій. Регулює фізичне і психічне самопочуття, знімає втому.

Прополіс (бджолиний клей)

Прополіс — бальзамічно-живична смолиста речовина від коричневого до темно-зеленого кольору, що виробляється бджолами для замазування щілин, регулювання прохідності льотка, дезінфекції чарунок сот перед кладкою, а також ізоляції сторонніх предметів у вулику. Прополіс виробляється з клейкої речовини, яку бджоли збирають з весняних бруньок листвяних дерев (тополя, вільха, береза). У вулику до них домішуються віск, квітковий пилок, а також ферменти - виділення верхньощелепних залоз бджіл. Прополіс використовується бджолами в якості антисептичного матеріалу, адже в умовах концентрації, що становить 50-60 тисяч бджіл у вулику, набуває виняткового значення властивість захищатися від будь-якого патогенного агента (віруси, бактерії, гриби).

Прополіс складається з біологічно активних субстанцій з антибактеріальними, антисептичними та болевгамуючими властивостями, містить флавоноїди і фенокислоти, які визначають його властивості. Прополіс прискорює обмін речовин на рівні клітини і підвищує резистентність до дії несприятливих факторів зовнішнього середовища, регенерує кісткову, хрящову тканину, сприяє загоєнню ран. Має болезаспокійливі, протизапальні, загоювальні, бактерицидні, протигрибкові властивості; нормалізує діяльність кишечника, попереджує розвиток карієсу, підвищує імунітет, позитивно впливає на серцево-судинну систему, лікує виразки шлунку, хронічні ангіни, допомагає при жіночих хворобах, при лікуванні пролежнів, опіків, виразок і важкозагоюваних ран.

Віск пасічний вищого гатунку

Віск пасічний — секрет воскових залоз медоносної бджоли, отримується перетопкою бджолиних стільників. Віск — перший полімер, виготовлений на Землі. Ця органічна речовина має властивість стійко зберігати свої якості на протязі століть! 
З хімічних елементів до складу воску входять: вуглець - 80%, водень - 13%, кисень - 7%. Ці елементи об’єднані в 15 різних речовин. Головною складовою частиною воску є складні ефіри (70,4 - 74,7%), утворені граничними одноосновними кислотами (пальмітинова, неоцеротинова і мелісинова) і граничними одноосновними спиртами (цериловий і мелісиновий). У менших кількостях у воску містяться церотинова, монтанинова, олеінова кислоти, а також спирти - неоцериловий і монтаниновий. Церотиновая й мелиссиновая кислоти представляють найбільш активну частину воску, вони можуть вступати в реакцію з більшістю металів і з лугами.

Бджолиний віск містить граничні вуглеводні (12,5-15,5%) і близько 15% вільних кислот, мінеральні солі. Колір воску залежить від барвників, які переходять в нього із прополісу й деяких сортів пилку. Ароматичні речовини переходять у віск головним чином з меду, тобто походять із тих рослин, з яких бджоли збирали нектар. Завдяки органічній природі і високій теплоємності, віск добре зберігає тепло, володіє зігріваючою дією, а наявність в ньому невеликої кількості прополісу надає антисептичний, ранозагоювальний ефект. Розм'якшуючись при підвищеній температурі, він добре облягає уражені суглоби, перенісся, хребет, що значно посилює терапевтичну дію. Бджолиний віск  допомагає навіть у тих випадках, коли інші загальноприйняті методи лікування не дають бажаного ефекту.

мед, бджолиний
Мед бджолиний, магазини
Магазин «ПАСІКА», дегустація меду
© Магазин  «ПАСІКА»
Всі права захищені.
2009-2023
Подзвоніть нам
телефон + Vіber
+38 067 927-13-39
Напишіть нам
електронна пошта
pasika.rv@gmail.com
Проводимо
обмін воску
на вощину
Приймаємо
замовлення на
бджолоінвентар