Бджілка бере мед
Бджілка на підсніжнику
Бджілка і весняний медозбір
Бджікли на квітці
медозбір, бджілка
весняний медозбір
Буде квітковий мед!
Бджілка збирає мед з ріпака
Бджілка на чорнобривцях
Бджілка на рамці
Дві бджілки
Бджілка в пилку
Бджоли
Бджілка носить мед з гречки
Свіжий бджолиний мед
Бджілка збирає липовий мед
Бджілка на малині
Бджілка на конюшині
Медозбір з донника білого
Бджілка бере акацієвий мед
Бджола летить на яблуневий цвіт
Бджілка, медозбір з донника

НАТУРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ БДЖІЛЬНИЦТВА

 • мед,
 • пилок,
 • перга,
 • бджолиний хліб,
 • маточкове молочко,
 • прополіс
 • віск
Магазин «Пасіка»

Бджола - особлива комаха, яка живе на Землі більше 50 мільйонів років і харчується виключно квітами. З нектару вона робить мед, а з пилку - бджолине обніжжя і пергу. Вживаючи ці продукти, людина набуває життєвоі сили, довголіття і повертає своє здоров’я. Здавна люди використовують продукти бджільництва і знають їх поживну та цілющу цінність. Мед, маточне молочко, бджолина обніжка, прополіс, віск, перга, пилок мають численні цінні властивості: протимікробні і противірусні, стимулюючі, імунобіологічні, протизапальні, десенсибілізуючі, андрогенні, радіопротекторні. Оздоровляйтесь доступним натуральним продуктом, отримуючи насолоду при його вживанні!

Мед натуральний
Свіжий бджолиний мед - густа, прозора, ароматна, солодка рідина, забарвлення якої буває різним в залежності від сорту меду - від дуже світлого до буро-червонувато-коричневого.
Мед бджолиний виробляють із зібраного на рослинах солодкого соку - нектару. Виробленя меду починається рослинами і закінчується бджолами. Бджоли готують його, переробляючи зібраний квітковий нектар за активної участі своїх органів і ферментів.
Такої кількості речовин, як у меді, більше немає у жодному продукті харчування. Це, в основному, прості цукри, у т. ч. глюкоза і фруктоза (до 80—85 %) , а ще вітаміни, білки і вільні амінокислоти, органічні кислоти, ліпоїди і біогенні стимулятори, флавоноїди тощо. У медові наявні всі макро- і мікроелементи, необхідні організму людини. Але найцінніша властивість меду як дієтичного і лікувального продукту полягає у тому, що всі речовини меду можуть бути повністю засвоєні організмом за допомогою набору ферментів (більше 10), які знаходяться безпосередньо у меді. Мікро- та макроелементи меду (залізо, мідь, марганець, магній, калій, кальцій, натрій тощо) за складом і кількісним співвідношенням близькі до крові людини. Також до складу меду входять органічні кислоти (яблучна, лимонна, молочна, щавелева, оцтова, янтарна) і фітонциди, що зумовлюють бактерицидні властивості продукту. Мед забезпечує організм легкозасвоюваною енергією, що необхідна для перебігу всіх обмінних процесів.
Мед володіє бактерицидною дією, покращує обмін речовин, прискорює регенерацію тканин, діє протизапально, антиалергійно і тонізуюче. Він нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, стимулює функції внутрішніх органів, попереджує склероз, активізує утворення еритроцитів, покращує живлення шкіри, нормалізує сон, стимулює захисні сили організму тощо.
Мед натуральний бджолиний
Пилок квітковий
Квітковий пилок збирають робочі бджоли з цвіту рослин. Він продається у висушеному вигляді, а також у суміші з медом. Пилок - єдине джерело білків і жирів для бджіл, забезпечує їх вітамінами, мінеральними і іншими речовинами, він містить вітаміни групи B, прості та складні цукри, амінокислоти, аргінін, поживні та біологічні речовини, ензими, гормони, ненасичені жири.
Пилок містить багато біологічно активних речовин і в суміші з медом полегшує роботу печінки, нормалізує ліпідний обмін, діяльність нервової системи, активізує захисні сили організму. Завдяки вмісту в пилку урсолової та інших 3-терпенових кислот, він має протизапальну, ранозагоювальну, кардіотонічну та протиатеросклерозну дії. Ферменти пилку впливають на обмінні процеси, сприяють регулюванню біохімічних процесів.
За свій склад квітковий пилок названий «вітамінною бомбою» і застосовується при відсутності апетиту, авітамінозі, хворобах шлунково-кишкового тракту та печінки. Лікування пилком покращує самопочуття, підвищує фізичний тонус та посилює захисні сили організму.

Пилок квітковий ферментований (обніжжя бджолине)
Бджолина обніжка — це зібраний та ферментований бджолами квітковий пилок.
У бджолиному обніжжі є всі необхідні для людини амінокислоти, багата гама вітамінів, ферментів, мікроелементів та фітонцидів, а також речовин гормоноподібної дії. Він містить всі амінокислоти, необхідні для організму, та 28 хімічних елементів. Особливо багато в ньому калію, заліза, міді, йоду, кобальту, вітамінів, ензимів, антибактеріальних речовин. Фенольні речовини бджолиної обніжки мають протизапальні, антисклеротичні, жовчогінні властивості. Зібрана бджолами, ця обніжка особливо багата на рутиноподібні речовини (вітамін Р), які стабілізують дію вітаміну С, що зміцнює стінки кровоносних судин, покращує легеневі функції та стимулює кровотворення.
Грудочки обніжжя можуть бути різного кольору в залежності від виду рослини-пилконосу: червоні - з груші, персика, кінського каштану; помаранчеві - з соняшнику і кульбаби; зелені - з липи, клена та горобини; золотисто-жовті - з шипшини, агрусу, гречки , дягелю і ліщини; коричневі - з еспарцету, лугового волошки, червоного і білого конюшини; фіолетові - з синяка і фацелії; білі - з яблуні та малини.
бджолина обніжка, прополіс, перга, пилок
Перга бджолина - «бджолиний хліб»
Перга — це квітковий пилок рослин, який збирають медоносні бджоли, змочують нектаром, складають у комірки стільників, утрамбовують і заливають медом. За рахунок ферментів бджолиної слини та меду, без доступу повітря, пилок піддається бродінню і перетворюється в новий продукт — пергу. В результаті цього процесу кількість білків і ліпідів зменшується, але зростає вміст молочної кислоти та вуглеводів. Наявність в перзі великої кількості молочної кислоти заважає розвиткові бактерій і пліснявих грибів.

Пилок, під час трамбування бджолами у комірки додатково збагачується ензимами і органічними кислотами. Через багатший вміст, процес консервації і краще засвоєння організмом цінність перги при лікуванні і профілактиці значно вища за пилок. Такої біологічної активності не має жоден натуральний продукт у світі.
Перга, у порівнянні з пилком, містить менше білку, приблизно на 12%, жирів на 66%, але збільшена кількість цукрів на 60% та інших складових на 23%. Кількість молочної кислоти становить 3,1%.  Перга є джерелом білка, жиру, мінеральних речовин і вітамінів для бджіл, вона дуже насичена вітамінами. Склад:
 • Вітаміни — А, В, С, РР, Е, D, K, Н
 • Макроелементи — P, S, Cl, K, Ca, Na
 • Мікроелементи — Mg, Fe, Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si
 • Ензими — інвертаза, каталаза, трипсин, пепсин, ліпіди, лактоза та ін.
Перга має властивості антибактеріальні, поживні. Рекомендується при лікуванні кишкових захворювань, анемії, гіпертонічної хвороби, відсутності апетиту, при фізичному виснаженні, втомі, хворобах нервової системи, при лікуванні хвороб похилого віку, псоріазі, а також при погіршенні зору, у боротьбі з аденомою простати. На відміну від пилку й обніжжя, зріла перга може зберігатися роками, майже не втрачаючи своїх поживних і цілющих властивостей. Перга максимально засвоюється організмом, вона підсилює дію живильних речовин, за рахунок чого нормалізується функціонування органів. Це унікальний продукт, тому що перга виробляється бджолами в обмеженій кількості. Пергу неможливо штучно культивувати чи підробити.


Маткове молочко
Маткове, або маточне, молочко («королівське желе») — продукт з перги та виділення верхньощелепних та підглоткових залоз молодих робочих бджіл, є високоенергетичним кормом маток і личинок у маточниках.
Свіже молочко має консистенцію крему, колір — від ясно-кремового до ясно-жовтого, запах специфічний. У свіжому стані продукт нестійкий, вимагає переробки.
Маточне молочко -- дуже поживний і висококалорійний продукт. Воно багате на білки, жири, вітаміни, мікроелементи, ферменти. В склад білка маточного молочка входить близько 20 амінокислот, в тому числі і всі незамінні. Маточне молочко містить багато вітамінів: В1, В2, В6, В12, С, Н, РР та інші, а нікотинової кислоти і біотину в ньому в 12 – 16 разів більше,  ніж в пилку  рослин. В маточному молочці виявлений гонадотропний гормон, який активізує  функції статевих залоз.
Маточне молочко -- один з найцінніших продуктів, який виробляють бджоли. У складі молочка низка макро- і мікроелементів, амінокислот, гормони, ензими, органічні кислоти, вітаміни, а також інші біологічно активні субстанції.
Препарати на базі маткового молочка дуже актуальні при лікуванні хвороб людей похилого віку, порушенні розвитку і гормонального балансу. Корисне для покращання обміну речовин і процесів відновлення тканин. Забезпечує швидкий приріст маси тіла, підвищує життєдіяльність і регулює кров’яний тиск. Рекомендоване для реабілітації після тяжких хвороб і хірургічних операцій. Регулює фізичне і психічне самопочуття, знімає втому.
Бджолиний забрус, стільниковий мед

Прополіс (бджолиний клей)
Пропо́ліс (грец. πρόπολις) -- це бальзамічно-живична смолиста речовина від коричневого до темно-зеленого кольору, що виробляється бджолами для замазування щілин, регулювання прохідності льотка, дезінфекції чарунок сот перед кладкою, а також ізоляції сторонніх предметів у вулику. Прополіс виробляється з клейкої речовини, яку бджоли збирають з весняних бруньок листвяних дерев (тополя, вільха, береза). У вулику до них домішуються віск, квітковий пилок або бальзамисті оболонки пилкових зерен, а також ферменти - виділення верхньощелепних залоз бджіл. Прополіс використовується бджолами в якості антисептичного матеріалу, адже в умовах концентрації, що становить 50-60 тисяч бджіл у вулику, набуває виняткового значення властивість захищатися від будь-якого патогенного агента (віруси, бактерії, гриби).
В склад прополісу входить більше 50 речовин. Їх можна поділити на 3 основні групи.
 1. Рослинні смоли (38-60%)
 2. Бальзами (3-30%)
 3. Віск (7,8-36%, в середньому 22%)
Прополіс складається з цілого ряду біологічно активних субстанцій з антибактеріальними, антисептичними та болевгамуючими властивостямиі, активний до деяких грибкових організмів. В склад прополісу входять флавоноїди і фенокислоти, які визначають його біологічні властивості.
Прополіс прискорює обмін речовин на рівні клітини і підвищує резистентність до дії несприятливих факторів зовнішнього середовища, регенерує кісткову, хрящову тканину, заживляє рани.
Прополіс має болезаспокійливі, протизапальні,  загоювальні, бактерицидні, протигрибкові властивості;  нормалізує діяльність кишечника, попереджує розвиток карієсу, підвищує імунітет, позитивно впливає на серцево-судинну систему, лікує виразки шлунку, хронічні захворювання горла, ангіни, допомагає при жіночих хворобах, застосовується при лікуванні пролежнів, опіків, виразок і важкозагоюваних ран.
Віск пасічний вищого гатунку
Віск пасічний вищого гатунку
Віск пасічний - секрет воскових залоз медоносної бджоли, отримується перетопкою бджолиних стільників. Ця органічна речовина  має властивість стійко зберігати свої якості на протязі століть. Віск - це перший полімер, виготовлений на Землі.
З хімічних елементів до складу воску входять: вуглець - 80%, водень - 13%, кисень - 7%. Ці елементи об’єднані в 15 різних речовин. Головною складовою частиною воску є складні ефіри (70,4 - 74,7%), утворені граничними одноосновними кислотами (пальмітинова, неоцеротинова і мелісинова) і граничними одноосновними спиртами (цериловий і мелісиновий). У менших кількостях у воску містяться церотинова, монтанинова, олеінова кислоти, а також спирти - неоцериловий і монтаниновий. Церотиновая й мелиссиновая кислоти представляють найбільш активну частину воску, вони можуть вступати в реакцію з більшістю металів і з лугами.
Крім того, бджолиний віск містить граничні вуглеводні (12,5-15,5%) і близько 15% вільних кислот. У ньому є речовини, що обумовлюють його колір і запах, а також мінеральні солі.
Колір воску залежить від барвників, які переходять у нього із прополісу й деяких сортів пилку. Крім того, на колір воску впливає спосіб переробки воскової сировини. Ароматичні речовини переходять у віск головним чином з меду, тобто походять із тих рослин, з яких бджоли збирали нектар.
Завдяки своїй органічній природі і високій теплоємності, віск добре зберігає тепло, володіє прекрасною зігріваючою дією, а наявність в ньому невеликої кількості прополісу надає антисептичний, ранозагоювальний ефект. Розм'якшуючись при підвищених температурах, він добре облягає уражені суглоби, перенісся, хребет, що значно посилює терапевтичну дію. Віск бджолиний - чудодійний природний продукт, що допомагає навіть у тих випадках, коли інші загальноприйняті методи лікування не дають бажаного ефекту.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
 
 
Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola